Nasze ścieżki krzyżują się. Jeśli chcesz, możemy przejść się razem.

Zostań naszym wolontariuszem:

Zapraszamy Cię do wspólnych działań. Możesz współtworzyć z nami piękną przestrzeń przez chwilę, albo zostać z nami na dłużej. Spisujemy umowę wolontariatu, a Ty decydujesz, w które działania chcesz się zaangażować. Jeśli masz ukończone 13 lat, ale jesteś przed osiemnastką, będziesz potrzebować zgody rodzica. Po każdym wydarzeniu  dostaniesz od nas zaświadczenie. 

Wpłać darowiznę:

Jeżeli jesteś osobą prywatną, możesz odliczyć od dochodu darowizny przekazane na cele pożytku publicznego o ile ich kwota w danym roku podatkowym nie przekroczy 6% Twojego dochodu.

Jeżeli jesteś firmą (bądź inną osobą prawną) również możesz odliczyć od dochodu darowizny przekazane na cele pożytku publicznego, jeżeli ich łączna kwota nie przekroczy 10% Twojego dochodu.

Współpraca:

Jesteśmy otwarci na współpracę ze wspaniałymi ludźmi, organizacjami pozarządowymi, podmiotami gospodarczymi. Jeśli masz pomysł, który chciałbyś z nami współtworzyć, a my jeszcze o nim nie wspomnieliśmy – napisz do nas. Niech będzie jeszcze piękniej. Niech będzie epicko!

Scroll to Top